PTZ κάμερα με οριζόντια και κάθετη περιστροφή, και ZOOM 4x με φακό (2.8-12mm)
Ανάλυση 4MP με WDR και υπέρυθρο φωτισμό έως 20m
Μικρόφωνο και ηχείο.
Σύνδεση μέσω WiFi και Ethernet.
Για καλύτερη απόδοση του χειρισμού PTZ προτείνεται η χρήση με καταγραφικό και όχι ως αυτόνομη.
| Megapixels | 4MP |
| Max. Image Resolution | 2560 x 1440 |
| Frame Rate | Main stream: 4M/3M/1080P/1.3M/720P@(1-25/30 fps) Sub stream 1: D1/VGA/CIF@(1-25/30 fps) Sub stream 2: 720P@(1-25/30 fps) |
| Auto tracking/Smart tracking | No |
| Sensor | 1/2.8" CMOS |
| Minimum Illumination | 0.005 lux@F1.8 (Color, 30 IRE); 0.0005 lux@F1.8 (B/W, 30 IRE); 0 lux (illuminator on) |
| WDR | 120dB |
| Optical Zoom | 4x |
| Lens Type | Motorized Lens |
| Lens Length | 2.8-12mm |
| IR Distance | 20m |
| Microphone | 2-Way Audio |
| Full Color Dahua | No |
| Starlight Dahua | Yes |
| AI Dahua | Yes |
| Local Storage | SD Card |
| Alarm In/Out | 7/3 |
| Power Supply | 12VDC |
| Dimensions | 65.4 mm x Φ128.0 mm (2.57" x 5.04") |
| Weight | 0.5 kg |
| Power Consumption | Basic: 4 W; Max: 13 W (illuminator + warning light on) |
| Working Temperature | –30 °C to +60 °C (–22 °F to +140°F) |
| Ingress Protection IP | IP66 |
| WiFi/Wireless | Yes |