Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | DELL |
| Διάσταση οθόνης | 23.8'' |
| Σκληρός δίσκος | 512GB M.2 SSD |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Τύπος μνήμης | DDR4 - 2666MHz |
| Επεξεργαστής | Core i5 1135G7 (2.40GHz) |
| Μνήμη | 8GB |
| Κάρτα γραφικών | Nvidia GeForce MX330 |
| Μνήμη κάρτας γραφικών | 2GB |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Professional 64bit |
| Οπτικά μέσα | No |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, BT |
| Πληκτρολόγιο | Yes |
| Ποντίκι | Yes |
| Ηχεία | Yes |
| Web camera | Yes |
| Διαστάσεις (mm) | 539.65 x 351.65 x 41.80 |
| Βάρος (κιλά) | 5.02 |
| Επιπρόσθετα | Keyboard and Mouse KM636 Greek (QWERTY), 3x USB 3.1, 1x USB 3.1 Gen 2(Type-C) port, 1x USB 2.0, 1x RJ45, 1x HDMI-in 1.4 port, 1x HDMI 1.4 port, Audio-out Port, 1x SD-card slot, RAM: 8GB (1x8GB) 2666MHz, up to 32GB MAX(2 DIMM Slot), Display Non-Touch FHD (1920x1080), A-Frame stand, McAfee Multi Device Security 15 Month Subscription |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | On Site - Repair Next Business Day |