Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | DELL |
| Λειτουργικό σύστημα | No |
| Τύπος θήκης | Rack |
| Rack height | 1U |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Επεξεργαστής | Intel Xeon E-2244G (3.80GHz) |
| Chipset | Intel C246 |
| Τύπος μνήμης | DDR4-2666Mhz |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Σκληρός δίσκος (χωρητικότητα / στροφές λειτουργίας) | 2x 480GB SSD |
| Τύπος σκληρών δίσκων | 3.5'' SATA |
| Hot swap | Yes |
| Κάρτα γραφικών | Matrox G200 / 8MB Shared |
| Οπτικά μέσα | DVD-RW |
| Δίκτυο | 2x Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Τροφοδοτικό | 2x 350W |
| Επιπρόσθετα | Chassis up to 4x 3,5" Hot Plug HDD, iDRAC9 Basic, ReadyRails Sliding Rails Without Cable Management Arm, PERC H330, RAM: 1x16GB 2666MT/s DDR4 ECC UDIMM (Maximum 64GB – Four UDIMM Slots), SSD: 2x480GB SSD SATA Mix Use 6Gbps 512 2.5in Hot-plug AG Drive,3.5in HYB CARR, 3 DWPD, 2628 TBW, Trusted Platform Module 1.2 |
| Εγγύηση (μήνες) | 60 |
| Τύπος εγγύησης | On Site - Repair Next Business Day |