Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | DELL |
| Λειτουργικό σύστημα | No |
| Τύπος θήκης | Rack |
| Rack height | 2U |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Επεξεργαστής | Intel Xeon Silver 4208 (2.10GHz) |
| Chipset | Intel C62X Series |
| Τύπος μνήμης | DDR4 3200MHz |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Σκληρός δίσκος (χωρητικότητα / στροφές λειτουργίας) | 2x 480GB SSD |
| Τύπος σκληρών δίσκων | 3.5'' SATA |
| Hot swap | Yes |
| RAID | RAID 1 |
| Κάρτα γραφικών | N/A |
| Οπτικά μέσα | N/A |
| Δίκτυο | 2x Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Τροφοδοτικό | 2x 495W |
| Επιπρόσθετα | Chassis up to 12x 3.5" Hot Plug Hard Drives, PERC H730P+ 2GB NV Cache, iDRAC9 Enterprise, ReadyRails Sliding Rails With Cable Management Arm, RAM: 16GB RDIMM 3200MT/s Dual Rank, SSD: 2x 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512 2.5in Hot-plug AG Drive 3.5in HYB CARR 1 DWPD 876 TBW, Trusted Platform Module 2.0 |
| Εγγύηση (μήνες) | 60 |
| Τύπος εγγύησης | On Site - Repair Next Business Day |