Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | DELL |
| Λειτουργικό σύστημα | No |
| Τύπος θήκης | Rack |
| Rack height | 2U |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Επεξεργαστής | Intel Xeon Silver 4210R (2.40GHz) |
| Chipset | Intel C62X Series |
| Τύπος μνήμης | DDR4 3200MHz |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Σκληρός δίσκος (χωρητικότητα / στροφές λειτουργίας) | 2x 960GB SSD |
| Τύπος σκληρών δίσκων | 3.5'' SATA |
| Hot swap | Yes |
| Κάρτα γραφικών | N/A |
| Οπτικά μέσα | N/A |
| Δίκτυο | 2x Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Τροφοδοτικό | 2x 495W |
| Επιπρόσθετα | Chassis up to 12x 3.5" Hot Plug Hard Drives, Controller PERC H730P + 2GB NV Cache, iDRAC9 Enterprise, RAM: 1x16GB (DDR4-3200MHz RDIMM), ReadyRails Sliding Rails, Trusted Platform Module 2.0 |
| Εγγύηση (μήνες) | 60 |
| Τύπος εγγύησης | On Site - Repair Next Business Day |