Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | DELL |
| Λειτουργικό σύστημα | No |
| Τύπος θήκης | Tower |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Επεξεργαστής | Intel Xeon E-2224 (3.40GHz) |
| Chipset | Intel C246 |
| Τύπος μνήμης | DDR4-2666Mhz |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Σκληρός δίσκος (χωρητικότητα / στροφές λειτουργίας) | 1TB / 7200rpm |
| Τύπος σκληρών δίσκων | 3.5'' SATA |
| Hot swap | No |
| Κάρτα γραφικών | Matrox G200 / 16GB Shared |
| Οπτικά μέσα | DVD-RW |
| Δίκτυο | 2x Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Τροφοδοτικό | 365W |
| Επιπρόσθετα | Chassis up to 4x 3.5" Cabled HDD, Raid Controller PERC H330, iDRAC9 Basic, RAM: 1x16GB (DDR4-2666MT/s UDIMM), HDD: 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512n 3.5" Cabled, Trusted Platform Module 2.0 |
| Εγγύηση (μήνες) | 60 |
| Τύπος εγγύησης | On Site - Repair Next Business Day |