Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | DELL |
| Λειτουργικό σύστημα | No |
| Τύπος θήκης | Tower |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Επεξεργαστής | Intel Xeon E-2224 (3.40GHz) |
| Chipset | Intel C246 |
| Τύπος μνήμης | DDR4-2666Mhz |
| Χωρητικότητα μνήμης | 8GB |
| Σκληρός δίσκος (χωρητικότητα / στροφές λειτουργίας) | 2x 1TB / 7200rpm |
| Τύπος σκληρών δίσκων | 3.5'' SATA |
| Hot swap | No |
| RAID | No RAID support due to 2x 1TB 7.2K RPM SATA Entry HDDs |
| Κάρτα γραφικών | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Οπτικά μέσα | DVD-RW |
| Δίκτυο | 2x Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Τροφοδοτικό | 365W |
| Επιπρόσθετα | Chassis up to 4x 3.5" Cabled HDD, iDRAC9 Basic, RAM: 1x8GB (DDR4-2666MT/s ECC UDIMM), HDD: 2x 1TB 7.2K RPM SATA Entry 3.5" Cabled, Trusted Platform Module 1.2 |
| Εγγύηση (μήνες) | 60 |
| Τύπος εγγύησης | On Site - Repair Next Business Day |