Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | DELL |
| Λειτουργικό σύστημα | No |
| Τύπος θήκης | Tower |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Επεξεργαστής | Intel Xeon E-2224 (3.40GHz) |
| Chipset | Intel C236 |
| Τύπος μνήμης | DDR4-2666Mhz |
| Χωρητικότητα μνήμης | 16GB |
| Σκληρός δίσκος (χωρητικότητα / στροφές λειτουργίας) | 2x 480GB SSD |
| Τύπος σκληρών δίσκων | 3.5'' SATA |
| Hot swap | Yes |
| RAID | 1 |
| Κάρτα γραφικών | Matrox G200 / 16MB Shared |
| Οπτικά μέσα | DVD-RW |
| Δίκτυο | 2x Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Τροφοδοτικό | 2x 495W |
| Επιπρόσθετα | Chassis up to 8x 3.5" Hot Plug HDD, Raid Controller PERC H330, iDrac9 Basic, RAM: 1x16GB (DDR4-2666MT/s ECC UDIMM), SSD: 2x 480GB SATA Mix use 6Gbps 512 2.5in Hot-plug AG Drive 3.5" HYB CARR, Trusted Platform Module 1.2 |
| Εγγύηση (μήνες) | 60 |
| Τύπος εγγύησης | On Site - Repair Next Business Day |