Τεχνικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | DELL |
| Επεξεργαστής | Core i7-11700 (2.50GHz) |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows 10 Pro EN 64-bit |
| Μνήμη | 32GB |
| Κάρτα γραφικών | Nvidia GeForce RTX 3070 8GΒ GDDR6 |
| Σκληρός δίσκος | 1TB M.2 SSD / 1TB 7200rpm |
| Θήκη | Mini Tower |
| Κατασκευαστής επεξεργαστή | INTEL |
| Chipset | Intel |
| Τύπος μνήμης | DDR4- 2933MHZ |
| Οπτικά μέσα | DVD-RW |
| Floppy Disk / Card Reader | No / No |
| Σειριακή θύρα / Παράλληλη θύρα | No / No |
| Δίκτυο | Ethernet 10/100/1000, WiFi, Bluetooth |
| Πληκτρολόγιο | Yes |
| Ποντίκι | Yes |
| Επιπρόσθετα | 7 X USB 3.1 Gen 1 ports, 2 X USB 2.0 ports, 1 X USB 3.1 Gen 1 Type-C port, 1 X Headset port, 1 X audio line-out port, 1 X L/R-surround audio-out port(rear), 1 X center/subwoofer LFE surround audio-out port, 2x16GB RAM, 4 X UDIMM slots (maximum memory 128GB), 1 X HDMI 2.1, 3 X Display Ports 1.4a |
| Εγγύηση (μήνες) | 24 |
| Τύπος εγγύησης | On Site - Repair Next Business Day |
| Τύπος σκληρού δίσκου | 1TB PCIe M.2 SSD + 1TB SATA 7200 RPM HDD |